Ce v-ar placea sa vedeti nou pe Graphic Vision ?
Graphic Vision™

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Ce v-ar placea sa vedeti nou pe Graphic Vision ? la data de Mier Iun 06, 2012 1:01 am

Mitză
Administrator
Dupa cum spune si titlul, ce ati dori să vedeţi nou pe Graphic Vision din orice punct de vedere. Pagini HTML , categorii, tutoriale , subiecte etc...
Cei ce vor veni cu idei unice şi ingenioase vor fi răsplătiţi!

Aşteptăm părerile voastre!

2 Re: Ce v-ar placea sa vedeti nou pe Graphic Vision ? la data de Mar Iun 12, 2012 12:10 pm

Covrigel
Membru
Teme,teme multe de preferat pentru punbb Smile

3 Re: Ce v-ar placea sa vedeti nou pe Graphic Vision ? la data de Mier Iun 13, 2012 7:00 am

ionuz
Membru
Tutoriale noi in PS

4 Re: Ce v-ar placea sa vedeti nou pe Graphic Vision ? la data de Mier Iun 13, 2012 9:34 pm

Mitză
Administrator
ionuz, in curand o sa incep sa postez tutoriale pentru PS, dar inca mai lucrez putin la aspectul forumului.
Covrigel, am sa iau in considerare si propunerea ta, in curand o sa postez niste teme noi.

5 Re: Ce v-ar placea sa vedeti nou pe Graphic Vision ? la data de Joi Iun 14, 2012 2:07 am

ionuz
Membru
Ai un forum destul de frumos bv pentru munca depusa pentru acest forum Very Happy

6 Re: Ce v-ar placea sa vedeti nou pe Graphic Vision ? la data de Joi Iun 14, 2012 7:57 am

Mitză
Administrator
ionuz, data viitoare vă rugăm să evitaţi folosirea unui limbaj tip Chat-SMS, deoarece este considerat ca fiind spam.
Mulţumim pentru întelegere!

Mersi de parere, imi cer scuze pentru mustrare, dar astea sunt regulile.

7 Re: Ce v-ar placea sa vedeti nou pe Graphic Vision ? la data de Joi Iun 14, 2012 7:10 pm

ionuz
Membru
Am inteles scuzama am uitat de regulament Embarassed

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum