Hai sa zicem un banc
Graphic Vision™

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Hai sa zicem un banc la data de Sam Iun 23, 2012 10:55 am

Mitză
Administrator
Hai sa zicem si noi un banc, ca sa mai scapam de monotonia asta.

Incep eu:
Doua blonde intr-o masina, semaforul rosu, se opresc:
- Mamaaa ... vezi ce rosu frumos?!
- Da... wow...
- Da... uite ce galben fain...
- Aha...
- Da... uite ce verde frumos...
- Da, asta chiar e super...
- Aaa... iar rosul ala... l-am mai vazut, hai sa mergem!!

2 Re: Hai sa zicem un banc la data de Dum Iun 24, 2012 12:53 am

Angels
Moderator
Moş Nicolae stă în seara de Ajun în faţa lui Bulă. Îi arată cu degetul şi îi spune:
- Ai fost cuminte anul acesta?
La care Bulă:
- Tată, moşul ăsta mă ameninţă! Sună avocatul!

3 Re: Hai sa zicem un banc la data de Dum Iul 01, 2012 2:07 am

3mY
Asistent
1.Bula il intreaba pe tata lui:
-Tata ,am voie sa ma uit la TV?
-Desigur ,poti sa te uiti cat vrei la TV dar sa nu il aprinzi

2.Bula se duce la Strula si ii spune:
-Am 2 vesti rele
-Nu le poti spune combinate?
-Nevasta ne inseala

4 Re: Hai sa zicem un banc la data de Dum Iul 01, 2012 2:26 am

Angels
Moderator
Un puşti vine revoltat de la şcoală şi îi spune tatălui său că acolo îl pun să înveţe numai inutilităţi. Tatăl îl întreabă uimit:
- Cum adică?
- Păi la istorie ne pune să memorăm nişte ani: 1848/1877-1878/1907/1944/1989. Cică sînt importanţi!
- Altceva...
- Păi la geografie tot aşa trebuie să reţinem tot felul de denumiri, ca de exemplu: Carpaţii "Scurburii", Strîmtoarea "Fosfor" şi Dardanele, de parcă mi-ar folosi la ceva chestiile astea! Dacă mă întrabă careva merg repede la un Internet Cafe, dau search pe Google şi aflu... simplu, nu?
- Da, fiule, da' să zicem că ieşi şi tu cu o fată, şi cum vă ţineţi voi aşa, de mînă, ea te întreabă ce înălţime are vîrful Chomolugma?
- Nu-i problemă! Merg repede la un Internet Cafe, că-i deschis non-stop, dau search pe Google, aflu şi mă întorc să-i spun...
- Da, da' pînă te întorci tu să-i spui că are 8848 m s-ar putea să o găseşti ocupată!
- Cu cine?
- Păi, tot cu un prost aşa ca tine, da' care are laptop!

5 Re: Hai sa zicem un banc la data de Dum Iul 01, 2012 2:28 am

3mY
Asistent
Angels a scris:Un puşti vine revoltat de la şcoală şi îi spune tatălui său că acolo îl pun să înveţe numai inutilităţi. Tatăl îl întreabă uimit:
- Cum adică?
- Păi la istorie ne pune să memorăm nişte ani: 1848/1877-1878/1907/1944/1989. Cică sînt importanţi!
- Altceva...
- Păi la geografie tot aşa trebuie să reţinem tot felul de denumiri, ca de exemplu: Carpaţii "Scurburii", Strîmtoarea "Fosfor" şi Dardanele, de parcă mi-ar folosi la ceva chestiile astea! Dacă mă întrabă careva merg repede la un Internet Cafe, dau search pe Google şi aflu... simplu, nu?
- Da, fiule, da' să zicem că ieşi şi tu cu o fată, şi cum vă ţineţi voi aşa, de mînă, ea te întreabă ce înălţime are vîrful Chomolugma?
- Nu-i problemă! Merg repede la un Internet Cafe, că-i deschis non-stop, dau search pe Google, aflu şi mă întorc să-i spun...
- Da, da' pînă te întorci tu să-i spui că are 8848 m s-ar putea să o găseşti ocupată!
- Cu cine?
- Păi, tot cu un prost aşa ca tine, da' care are laptop!

hahahahaa:)) .Stiam bancu asta dar tot ii amuzant=))

6 Re: Hai sa zicem un banc la data de Vin Iul 13, 2012 12:59 am

Răzvan
Moderator
- Nevasta, anunta Bula, suntem in criza financiara asa ca am introdus si eu niste tarife. De cate ori te culci cu mine, tariful este de 100 ron pentru un contact cu figuri si 25 ron pentru unul fara figuri.
- Poftim! zise Bubulina si-i intinse 100 ron
- Aha, in seara asta vrei unul cu figuri
- Da? de unde, vreau patru simple ...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum