Cum iti incepi un site: Singur sau in echipa?
Graphic Vision™

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Cum iti incepi un site: Singur sau in echipa? la data de Mar Mar 27, 2012 1:11 am

Mitză
Administrator
Salutare,
As avea si eu o curiozitate Smile
Voi cum v-ati inceput siteul/forumul/blogul, singuri sau in echipa ?
Eu personal am lucrat la acest forum singur, dar mai sunt si exceptii cand lucrez si in echipa.

Ultima editare efectuata de catre Wyn in Mar Iul 03, 2012 3:17 am, editata de 1 ori

2 Re: Cum iti incepi un site: Singur sau in echipa? la data de Mar Mar 27, 2012 6:19 am

Dady
Membru
Eu imi fac singur la inceput forumul,si dupa aceea imi realizez echipa!

3 Re: Cum iti incepi un site: Singur sau in echipa? la data de Mar Mar 27, 2012 7:51 am

Angels
Moderator
La fel si eu,dar cum nu prea reusesc sa imi fac membri,pana la urma il sterg...

4 Re: Cum iti incepi un site: Singur sau in echipa? la data de Mar Mar 27, 2012 11:40 pm

Mitză
Administrator
Eu acest forum l-am conceput ca sa am si eu un forum. Dupa ce am creeat tema m-am gandit ca ar fi frumos sa o pun la download, dar m-am razgandit.

5 Re: Cum iti incepi un site: Singur sau in echipa? la data de Mier Mar 28, 2012 12:04 am

Kitsune
Membru
Eu mi-am început forumul singur, dupaia am găsit oameni care vroiau să mă ajute.

6 Re: Cum iti incepi un site: Singur sau in echipa? la data de Mier Mar 28, 2012 2:10 am

Angels
Moderator
Fiecare are propria sa strategie,nu?

7 Re: Cum iti incepi un site: Singur sau in echipa? la data de Vin Mar 30, 2012 8:51 am

Dady
Membru
Desigur !Ai dreptate !Eu personal , incep singur si termin cu o echipa.

8 Re: Cum iti incepi un site: Singur sau in echipa? la data de Vin Apr 06, 2012 4:44 am

karboN
Membru
Eu imi fac singur forumul iar apoi infiintez o echipa de incredere

9 Re: Cum iti incepi un site: Singur sau in echipa? la data de Vin Iul 13, 2012 2:04 am

Răzvan
Moderator
Ideal este ca întai să îţi creezi o echipă apoi să incepi să iţi faci forumul/site-ul
Dar eu unul nu procedez aşa.

10 Re: Cum iti incepi un site: Singur sau in echipa? la data de Vin Iul 13, 2012 2:08 am

SasukeUchyha
Membru
eu am inceput la un forum singur dar nu este nimeni sa ma ajute si pe mine cu formu sa-l ridic sa ma ajute sa termin tema oe care vreau sa o fac si restu in marea parte a forumului meu e terminat dar tema trebuie lucrata si cand lucrez singur ma plictisesc =))

Sunt un simplu calator,in mintea unui demon al urii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum